186

Web Sitesi : www.tokathedefyapi.com

Hizmetlerimiz

İthal Duvar Kağıdı

Tokat'da olmanız ithal duvar kağıdına ulaşmanıza engel değil, tokat duvar kağıdı hizmeti ile hedef yapı yanınızda.Burada, adım adım, ne kadar, hızlı, kolay ve temiz duvar kağıdı yapılabilir açıklayacağız.

Devamı

Kompozit Panel Kaplama

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip ve en çok tercih edilen dış cephe kaplamalarıdır. Günümüz mimarisinin eşsiz tasarımlarına uygun sunulan Kompozit Panel Cephe Sistemleri, yeni mimari tasarımların oluşturulmasına olanaklar sunmaktadır.

Devamı

Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri estetik ve konforu bir arada sunan modern sistemlerdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklere en kolay uyum sağlayan yapı sistemlerin dendir. Cam balkon sistemlerinin bu özelliği sayesinde güzel havalarda balkonunuzu açık balkon haline getirebilir ya da soğuk havalarda tekrar kapalı hale getirebilirsiniz.

Devamı

Boya Uygulama

Her türlü mekanda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları ve dış cephe boya ve kaplaması deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. Boya badana işlerinin gerçekten ustalık gerektiren, özen isteyen bir iş olduğu bilinci ile yaşam mekanlarınıza renk katıyoruz.

Devamı

İlanlar

SATILIK DAİRE 215.000 TL

SATILIK DAİRE 215.000 TL

Satılık

Yorumlar

YORUM GÖNDER